.

.

New
Kwiat typu eardr drewniane die cut akcesoria drewniane die Regola Acciaio Die Misura mój

Kwiat typu eardr drewniane die cut akcesoria drewniane die Regola Acciaio Die Misura mój

€ 17.44

Number
Na stanie

   
Rozmiar Matrycy : 3 "* 3" Gotowy produkt rozmiar : 2.2 ''* 1.4'' Rozmiar :
To jest dla jednego brand new stal zasada drewna die kompatybilny z większością wiodącym maszyn. Proszę odnieść się do rysunku dla rozmiaru. Ten die może cięcia papieru, cienkie metalowe i tkaniny.15.80mm wysokość cutter Nadaje się do wspólne maszyn Die cięcia materiały są : koce, papier, papier pakowy, folii z tworzyw sztucznych Proszę przeczytać nasz opis, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, proszę nie wahaj się zapytać nas przed dokonaniem zakupu.
Jeśli można zakładać i nie zapytać przed zakupem nie będzie odpowiedzialny za opłaty pocztowe powrotnej i lub zwrot.
Po otrzymaniu płatności, wysyłamy je z 3-5 dnia roboczego, z wyjątkiem weekendów i świąt. Nie możemy zagwarantować, czas dostawy ze względu na niestandardowe sprawdzić, pogody i innych okoliczności, skontaktuj się z nami    Dla ekspresowa poczta jeśli chcesz przyspieszyć usługi.
Śledzenia będzie zapewnić poprzez e-mail.   Otrzymasz towar, bardzo zadowolony z naszych produktów, proszę dać mi opinie 。 twoja opinia jest dla nas bardzo ważne to wpływa na naszej wyszukiwania umieszczenie. Opuszczamy pozytywną informacje zwrotne dla ciebie w zamian automatycznie po otrzymaniu swoją opinię. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt za pośrednictwem. Zwykle odpowiedzi w ciągu 24 godzin w dni powszednie Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu!   

Więcej danych

Nazwa marki:
muyu
Numer modelu:
MY8452
Świeży

Najlepsi sprzedawcy