.

.

New
Nawóz Wtryskiwacza Dozownik Proportioner 0.4%-4% iLot wody napędzane chemiczne wtryskiwacza zwierząt gospodarskich, rolnictwa, myjnia

Nawóz Wtryskiwacza Dozownik Proportioner 0.4%-4% iLot wody napędzane chemiczne wtryskiwacza zwierząt gospodarskich, rolnictwa, myjnia

€ 80.52

Number
Na stanie

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy produkt jest w dobrym stanie przed pakiet jest podpisał.Jeśli produkt jest uszkodzony, można odmówić podpisania pakietu.Również, prześlij nam zdjęcia uszkodzony produkt, jeśli są dostępne. Dzięki.ILOT Wody napędzane chemiczne wtryskiwacza dla nawozów, zwierząt gospodarskich, rolnictwa i myjni i wosk polski, zwierząt podajnik itp.Instrukcje ILOT Auto-skalowanie Pompy, który jest zasilany przez flowing ciśnienia, ma niskiego ciśnienia wody. Roztwór jest absorbowana i rozpuszcza się do przepływ wody przez tłoka i korbowód, które są pojechał przez zasilany wodą silnika.
Funkcjonowania elektrowni wodnej
The pochłaniania sekcja jest połączony z pompy przez tłok śruby pręt, który jest związany z moc wody. Na cofaniu-zapobiega tłok śruby pręt obraca się w cylinder push wodę podczas pochłaniania rozwiązanie w dolnej w. Względne parametry : Warunków pracy pompy :
Przepływ : 20-2500 litrów/godzinę (5.3-660 litrów/godzinę)
Temperatura : 4 stopni celsjusza-40 stopni celsjusza (39fahrenheit 104 fahrenheita)
Ciśnienie : 0.2-6 pa (2.9-85pascal)
Straty ciśnienia wody :
Straty jest 0.1 pa w niskiej przepływu i 1 pa w wysokiej przepływu.
Straty waha się od 0.1 pa do 1 pa według przepływu wody, gdy dodatek stosunek wynosi 0.2% -2%.
Straty waha się od 0.2 pa do 2 pa według przepływu wody, gdy dodatek stosunek wynosi 0.4% -4%.Obie wlot i wylot są 3/4 standardowe śruby.
Pojemnik do przechowywania dodatek należy umieścić pod pompy.
Instalacja :
1. lokalizacja :
Obie wlot i wylot powinny być zgodne z wodociąg.
Na rura ssąca powinien być zainstalowany pod pompy.
2. Nail stoiska pompy na ścianie lub innych stałych urządzeń.
3. push pompy mocno do stoją; usłyszysz kliknięcie dźwięk, gdy śruby głowice pompy są całkowicie w otwór na stojak.
Zainstalować pompy bezpośrednio na wody :
1. zainstalować pompy na wodociąg z gwintowanego dyszy; upewnić się, że woda kierunek przepływu pompy jest tak samo jak wodociąg.
2. zainstalować 50-75 filtr między zawór wody i pompy
3. obie wlot i wylot powinny być wyposażone w wody zawory, proszę wyłączyć zawór wody z wlotem przed instalacją w przypadku, gdy pompa będzie włączony.
4. zachować rury ssącej prosto w pojemniku i upewnić się, że jego długość jest wystarczająco długo, aby osiągnąć kilka milimetrów wysokiej powyżej dna pojemnika.Zainstalować pompy na sub-pipe (obwodnicy instalacji)
Pompa może być zainstalowany na sub-rur jeśli nie chcesz pompy do być przechowywane pracy lub ciśnienia wody swojego rury jest wyższa niż pompy. W tym przypadku, woda może również przepływu bez włączania pompy.
1. zainstalować pompy na wodociąg z gwintowanego dyszy; upewnić się, że woda kierunek przepływu pompy jest tak samo jak wodociąg.

Więcej danych

Typ:
Opryskiwacze
Nazwa marki:
iLOT
Numer modelu:
OP001
Materiał:
Plastikowe
Plastikowe typu:
Pp
Opryskiwacz typ:
Pompy
is_customized:
YES
Usage:
Water-driven chemical injector
Dosage rate:
0.4%-4%
Flux range:
20-2500L/h
Working pressure :
0.2-5kg/cm2
Working range:
Agriculture livestock garden
Świeży

Najlepsi sprzedawcy